Implanty – sposób na piękny uśmiech

Jeżeli nie masz tak pięknych zębów, jak chciałabyś mieć, to jeszcze nie wszystko stracone. Dzisiejsza stomatologia oferuje wiele rozwiązań, dzięki którym można znacząco poprawić stan swojego uzębienia. Wystarczą tylko pieniądze i trochę dobrej woli, żeby poddać się skomplikowanym zabiegom chirurgicznym. Chirurgia stomatologiczna wystosowała kilka sposobów na to, żeby poprawić wygląd, czyli estetykę i funkcjonalność naszych zębów. Dzięki takim działaniom uśmiechać możesz się z prawdziwą przyjemnością.

Najlepszym na ten moment sposobem na odbudowanie ubytków zębowych są implanty zębowe, które umieszcza się na stałe w kości. Implanty są szalenie estetyczne i bardzo funkcjonalne. Dzięki nim zyskujesz trwałe zęby na całe życie nie tylko w odpowiednim kształcie, ale też w dobrym kolorze. Implanty zębowe to tytanowe śrubki, które wszczepia się w kości szczęki lub żuchwy i czeka kilka miesięcy na to, aż zrosną się z kością. Po zrośnięciu na końcu implantu umieszcza się sztuczny ząb, który jest bardzo podobny do prawdziwego zęba, a tym samym daje świetny efekt kosmetyczny. Chirurgia stomatologiczna zaleca implanty, jako najlepszą alternatywę dla utraconych przez nas zębów. Takie rozwiązanie jest co prawda drogie, ale bardzo trwałe i estetyczne, a co za tym idzie z takim zębem nie będziemy mieli już nigdy żadnego problemu (polecam: impla.com.pl/implanty)

Jeżeli nie jesteś zadowolona ze swojego uśmiechu, to nie ma sensu żeby taki stan rzeczy przedłużać. Trzeba po prostu zacząć coś z tym robić. Udaj się do stomatologa , niech oceni stan Twojej jamy ustnej i zaoferuje odpowiednie leczenie. Implanty zębowe niestety nie są refundowane ani dofinansowywane, a koszt jednego to nawet kilka tysięcy złotych. Mimo wszystko warto się na taki krok zdecydować i przeznaczyć te pieniądze, bowiem nic nie da nam takiego efektu, jak właśnie implant. Reszta metod będzie tylko zastępstwem i cieszyć będziemy się nimi przez krótki czas. Dlatego też wielu pacjentów wcale się nie zastawia i od razu decydują się oni na implanty bo mimo, że początkowo zapłacą dużo, to wystarczy im to już na całe życie, bowiem na implanty zębowe daje się dożywotnią gwarancję i dlatego też są one tak kosztowne.

W chirurgii szczękowej można dzisiaj upatrywać sposobu na to, żeby skutecznie poprawić jakość swojego uśmiechu, to się naprawdę opłaca, bo piękny uśmiech to nie tylko ładny wygląd, ale również znacznie lepszy stan zdrowia, które jak wiadomo jest bezcenne.